KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 10684100
nr 1068 4100
Teckning
Krita, signerad, B G 69, Brategården, Bråfors, Västmanland, 29x30
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2016
kl 19:41:12
10/11 00:33:14